Fikri ve Sınai Haklar Hukuku (Telif, Marka, Tasarım v

Fikri ve Sınai Haklar Hukuku (Telif, Marka, Tasarım v

Tepebaşı Hukuk Bürosu olarak 5 seneyi aşkın tecrübemizle uzmanlık alanımız olan Fikri ve Sınai Haklar Hukuku alanında (Telif hakkı, marka, patent ve diğer tüm ilgili haklar)  hukuki danışmanlık hizmeti .. Devamı..

Ceza Hukuku

Ceza Hukuku

Hukuk büromuz, Türk Ceza Kanunu ve ilgili diğer tüm mevzuat çerçevesinde müvekkillerine her türlü hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetini sağlamakta olup, bu hizmetlerden başlıca olanlar .. Devamı..

Borçlar Hukuku

Borçlar Hukuku

Büromuzun, Borçlar Hukuku kapsamında vermekte olduğu hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinden bazıları şunlardır; - Alacak Davaları - Maddi ve Manevi Tazminat Davaları - Tahliye Davaları - Kira Tespiti Daval .. Devamı..

İcra ve İflas Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

Hukuk büromuz, İcra ve İflas Hukukunu ilgilendiren konulardaki avukatlık ve danışmanlık hizmetlerinin bazıları şunlardır;     - İcra Takipleri (İlamlı – İlamsız),   - İhtiyati Haciz ve İhtiyat .. Devamı..

Aile Hukuku

Aile Hukuku

Hukuk büromuz, Türk Medeni Kanunu ve ilgili diğer tüm mevzuat çerçevesinde müvekkillerine her türlü hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetini sağlamakta olup, bu hizmetlerden başlıca olanl .. Devamı..

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Tepebaşı Hukuk&Danışmanlık Bürosu olarak, yurtiçi ve yurtdışında  bulunan müvekkillerimize yıllardır üst düzey hukuki desteklerimizin yanısıra ayrıca eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi seminerler .. Devamı..